Okénko předvánoční

Třeba máte v předvánočních dnech náladu a čas na poslech či čtení… tak připojuji ještě pár tipů. Jako první Duše K, o naději. Pro mě je to jedna z nejlepších za poslední dobu. Pan doktor Gocál mírným nenátlakovým tónem vysvětluje spoustu věcí, které má ověřené ve vlastní praxi. Přináší „veliké pravdy“ laskavými slovy. Myslím si, že pokud se máme začít vynořovat z bažiny, do které se společnost dostala, musí to být prostřednictvím takovýchto odvážných činů a slov.

A potom pro potěšení jeden předvánoční Pjér a odkaz na tři části rozhovoru s Jirkou Ledvinkou.
… a ještě jedna beseda na závěr, pro hloubavé, i když vánoční vůbec není.

Jirka Ledvinka, rozhovory v Celostní medicíně – část 1, část 2, část 3.

 

… a toto možná do předvánoční atmosféry nepatří, ale obsahuje tolik konkrétních zkušeností odborníků, že mi připadá důležité ho zveřejnit.

3 thoughts on “Okénko předvánoční

  1. vdaka za odkazy
    ze sa tu bude propagovat pan Ledvinka…?
    ostala mi v pamati jedna Vasa myslienka z jednoho Vasho članku (asi z minuleho roku), kde pišete, že človek nepotrebuje nikoho ako sprostredkovateľa medzi sebou a Bohom…
    ale ak ma pamať klame, tak sa omluvam
    všetko dobre

  2. Děkuji, paměť vás neklame, napsala jsem to tak a já sama to takto nastavené mám… a možná právě proto dávám odkaz na Jirku Ledvinku (ne jako propagaci – dávám sem to, co mě zaujme, jako nabídku)… on mluví o tomtéž, že má každý tuto „komunikaci“ otevřenou a neměl by věřit nikomu a ničemu zvnějšku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *