Ptactvo děkuje

Máme něco mnohem lepšího než televizi či domácí kino… máme ptačí kino. Pro nás i pro naše chlupaté kluky, kteří své lovecké pudy přetransformovali do pouhého sledování náletových akcí, a toto sledování většinou nechávají přejít do hlubokých kočičích snů.

Ptactvo ze širého okolí si už vloni všimlo, že se u nás začaly objevovat trochu jiné dobroty než dříve… že u nás najdou něco lepšího, než levné „lojové“ koule, které obsahují místo loje palmový tuk a v jejichž síťkách se občas zatrhávají jejích drápky, že tu najdou kouličky, koláčky, peletky a další sypání vhodné pro jejich zobáčky. Možná proto jich k nám létá tolik.

Ráda bych tu doporučila jeden web (s prodejnou a e-shopem), kde se dočtete spoustu zajímavostí o tom, jak pomáhat divokým zvířátkům ze svého okolí zdravě a přirozeně, kde se můžete inspirovat a příp. i nakoupit. Web Zelená domácnost (odkaz).

 

One thought on “Ptactvo děkuje

  1. Gábi,
    teprve nyní čtu Tvůj nový článek. Po menším naléhání mi v neděli manžel udělal krásné krmítko a také ho máme umístěné tak, abychom my i kočka viděli na tu krásnou podívanou z okna (a televizi máme tak za zády …) Správný úhel pohledu, že? Srdečně zdraví Eva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *