Imaginarium

Vždycky mě fascinovalo, když bylo v nějaké knížce či v úvodu k nějakému učení napsáno, že přišlo formou vhledu, že se zjevilo, že přišlo zcela samovolně někomu, kdo byl připraven. A říkala jsem si – s podtónem „halóó vesmíre, jsem připravena“,  že by se mi to také líbilo, kdyby mi někdo něco úžasného „nalil do hlavy“. A já to jenom uchopila a nabídla to světu. A náhle se mi to „v malém“ stalo. Ne že by sem přišlo skrze mě něco zcela nového… spíš se poskládalo to, co už se mnou bylo, do nového obrázku. Jako když pootočíte kaleidoskopem. A dnes, symbolicky první jarní den, pod vlivem Genového klíče 25 (s jeho darem Přijetí a siddhi Všezahrnující láska) vás na tento nový obrázek nechám nahlédnout.

Když na podzim 2020 už podruhé „zamrznul svět“ a já musela na neurčitou dobu zrušit semináře i osobní konzultace, jako by něco zamrzlo i uvnitř mě. Jarní uzavření jsem si vlastně dost užila, hodně jsem si v těch týdnech odpočinula a naplnila potřebu být jenom sama se sebou. Na podzim to bylo jiné, nastala podivná prázdnota. Začala jsem přemýšlet, co v této situaci dál. Mé semináře a jejich atmosféra se do online světa příliš přenést nedají a konzultace na dálku přinášejí také jen zlomek toho, co osobní setkání. Vnitřně jsem stále silněji cítila, že přichází čas pro něco nového, ale netušila jsem ani trochu, co by to mohlo být. Měla jsem dostatek volného času, ale většinou jsem si jenom tak bloumala sama v sobě. Nezaujala mě žádná knížka, žádný seminář, nepřišel mi do cesty žádný nový směr ke zkoumání a bádání. A tlak ke zrození něčeho nového sílil. Věděla jsem, že bych to mělo být něco, co jako další střípek zapadne do mozaiky mých činností, Něco, čemu se můžu věnovat i ve svém uzavřeném vesmíru, mimo svět „špejlí a jehel“…. Něco, co bude smysluplné a naplňující, a především to bude přinášet prospěch všem. Téměř půl roku se nic nedělo.

A potom jednoho rána na počátku března, pod horkou sprchou – už jsem to tu kdesi psala, že koupelna je pro mě takovou svatyní inspirace – kdy se má mysl  teprve probouzela, přišel během pár vteřin nádherný proud informací a já náhle věděla. Jako by se odkryl poklop z něčeho, co bylo tak zřejmé, jenom to vědomá mysl nebyla schopná zachytit. Najednou jsem před sebou viděla několik svých nejsilnějších kvalit, které si i já, věčný pochybovač, dokážu bez rozpaků přiznat, a viděla jsem, jak je spojit dohromady.

• už 10 let se pohybuji světem Human designu a 6. rok se mnou žijí Genové klíče, nahlédla jsem do spousty profilů… a už z nich ke mně hovoří víc, než jen slova

• učím své klienty při terapiích vybrané bioinformační techniky a znám sílu lidské představivosti, koncentrace a vizualizace

• mnoho let vedu meditace a vím, že dokážu svým vědomím naladit skupinu i jednotlivce a zprostředkuji jim tak setkání se sebou i s věčností

• znám frekvence svého hlasu – a vím, že pro mnohé jsou léčivé a proměňující

A tak se zrodilo imaginarium. Osobní meditace  „na míru“ těm, kdo cítí, že je v tomto období chaosu a změn potřebují. Meditace, které nejsou pouhými namluvenými slovy, ale v každé z nich jsem přítomna. Imaginarium si pár dní po svém příchodu samo řeklo o název. Doména tohoto názvu již byla obsazená, proto se začlenilo pod moji první doménu gaaba.cz, kterou tímto oživuji. Když jsem mu začala vymýšlet kabátek, měla jsem představu krásných barev a fantasy obrázků. A přišel dosti striktní vnitřní pokyn: Bílá. Vlastně logicky. Promítací plátno je také bílé. Klid a zen.

Nevím, co na imaginarium řekne svět. Plně mu důvěřuji, že jak si našlo cestu sem, tak si najde uplatnění, a možná se časem rozvine ještě někam dál… kdoví.
Takže buďte vítáni a kliknutím na logo vstupte:

 

 

4 thoughts on “Imaginarium

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *