Když pomáhají múzy…

Od chvíle, kdy ke mně dnes přišly tyto tři obrazy, mám neodbytný pocit, že se tu o ně mám podělit. Asi budou povědomé těm, kteří se léčí z onkologických nemocí, stejně jako éterická víla, která jednoho dne vzala štětec a barvy a převedla z informační úrovně do viditelné reality tři léčebné postupy, první od pana Arkadije N. Petrova a další od Grigorije P. Grabového. Věřím, že se tím jejich účinek zesílí… a že ho zesílí i každý, kdo se na obrazy podívá.
Díky, Elenko.

5 thoughts on “Když pomáhají múzy…

    1. Někde v jiném příspěvku jsi vzpomínala staršího pána, který měl problém si cokoliv představit… tohle jistě někomu pomůže !

  1. To je nádhera, Elenko! Zůstala jsem fascinovaně hledět na ten první obrázek a běhal mi mráz po celém těle. Taková síla je v tom…

  2. Nikdy v životě jsem nikam nepsala žádné příspěvky a na Gaabi blog už teď píšu podruhé…musím…když jsem četla vaše komentáře, tak jsem zčervenala radostí..to jsem fakt nečekala..děkuju děkuju děkuju…i za vaši podporu, které si moc vážím a moc pro mě znamená.

  3. Nestíhala jsem teď pár dní sem kouknout … po dnešní chvále jsem byla moc zvědavá…. Elenko, obrázky jsou úžasné, cítím z nich neskutečnou sílu….děkuji Elenko i Gábi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *