Koro-panika

Přišlo mi několik dotazů na hlavní téma dnešních dní… Co si myslím o koronaviru, jestli nějak souvisí s Germánskou medicínou a jejími hojivými fázemi, zda mám nějaká doporučení a rady. Původně jsem neměla v úmyslu se tomuto tématu věnovat a posilovat tím informační pole této záležitosti, ale postupně měním názor a alespoň pár tipů k sebeposílení tu ráda zveřejním – ze spektra toho, čemu se věnuji. Nenahrazují samozřejmě lékařskou a oficiální preventivní péči.

Z pohledu Germánské nové medicíny nastupují viry v hojivých fázích konfliktů v ektodermu. Tyto zákonitosti však platí pouze pro přirozené fungování přírody a lidského organismu – a popravdě řečeno přirozenost u vzniku koronaviru nevnímám. Nebudu tu spekulovat o tom, za jakých okolností se objevil, teorií najdete na internetu spoustu. Čas nám snad jednou ukáže, která z nich je v souladu s realitou.

Každý rok dávám jako základní radu, když se v médiích varuje před chřipkovou epidemií, nastavit se do pozice „mě se to netýká, to není součástí mého informačního pole“. Funguje to. Mám ale pocit, že v současnosti jsme konfrontováni s něčím jiným a nechci to rozhodně bagatelizovat, týká se to nás všech. Na informační rovině musíme být pravdiví a není možné si něco jiného říkat a něco jiného konat. Uvedený postoj bych proto malinko upravila ve smyslu „jsem součástí společnosti, a proto dodržuji všechna doporučená bezpečnostní pravidla, i když se to mého osobního informačního pole netýká“.

Za hodně důležité považuji zachovat klid a nenechat se strhnout do strachu. Proč? Podle zákonitostí Germánské medicíny je totiž strach o život spouštěčem problémů s plícemi. Vzhledem k tomu, že plíce jsou orgánem, který tento virus zasahuje, může tento strach celou situaci výrazně zhoršit. Pokud v sobě cítíte strach, zkuste si ho uvědomit a uvolnit ho z těla – vnímejte, na kterém místě v těle se tento strach projevuje, nechte tu vnitřně buňky „oklepat“ od tohoto strachu a vydechněte napětí, které v těle zůstává. Pokud se vám strach vrací do myšlenek, proveďte to opakovaně. Možná se to zdá jako nevýznamné a banální, já to však vnímám jako jednu z nejdůležitějších věcí v rámci zdravotní prevence. Pokud tělo dává mozku signál o tom, že je vše v klidu a pohodě, a pokud je s ním v souladu i mysl, nemusí mozek spustit biologický program, tedy nemoc.

Na informační rovině můžeme podpořit své tělo například představou světla. Lze ho použít jako ochranu i jako očistu. Největší „dezinfekční“ sílu má světlo ostře stříbřitě-fialové barvy. Můžete se do něj zabalit, nechat ho postupně procházet celým svým tělem a držet na tomto procesu koncentrovanou pozornost až 15 minut.

Pokud umíte pracovat s číselnými řadami pana G. P. Grabového, tak zkuste dvojici číselných řad proti koronaviru 4986489 a 548748978. Jednoduchý postup zvládne každý – představit si před sebou stříbřitě bílou sférku (dutou kouli) a číselné řady do ní vložit. Chvíli se na ni koncentrovat a potom ji zvětšit do velikosti lidské postavy, vstoupit do ní a nechat sféru rotovat kolem sebe. Nebo se na číselné řady jenom dívejte a zkuste navnímat jejich sílu. *

Velikou moc mají slova, kterými jsme schopni ladit svoji vnitřní frekvenci – můžete vyzkoušet nahrávku Léčivých slov.

Případně další nahrávka pro Léčení bronchiálního stromu.

Snažme se udržet naladění svého těla na Radost. Proč? Pan A. N. Petrov říká: Pocit úplnosti života najdeme, pokud zažíváme pocit radosti (Ra-dost). Z hlediska propojení velkého a malého, makrosvěta a mikrosvěta: Aura, tedy energetický obal člověka, je něco jako atmosféra kolem Země. Čím je hutnější, tím menší šanci mají negativní informace, viry a bakterie k průniku do těla – shoří tu jako meteority v atmosféře. To, jakou má naše aura hutnost, ovlivňujeme zevnitř, svým vnitřním naladěním. A právě radost dokáže zažehnout oheň v srdci, pokud se začneme radovat, je to jako když na nás začnou padat kapky živé vody a tato energie a živost nasytí i prostor kolem našeho těla. Psala jsem o tomu už v textu O radosti (s nahrávkou).

Doporučení ohledně kvalitní stravy, dostatku ovoce a zeleniny, tekutin, spánku, čerstvého vzduchu atd. tu asi dávat nemusím. Nasadila bych vyšší dávky vitaminu C. A pro „strýčka příhodu“ vnímám jako účinné koloidní stříbro ve vyšší koncentraci.

Takže se společně nalaďme na klid a důvěru – důvěřujme sobě, důvěřujme síle slovanských genů, také planetě Zemi, důvěřujme Životu a Bohu, že se vše děje a bude se dít tak, jak se dít má, v souladu s nejvyšší harmonií.

Volné pokračování k současnému dění:  Koro-podruhé.

* zdroj TADY

7 thoughts on “Koro-panika

  1. Gábi,
   krásná, vlídná, uklidňující slova,
   tolik potřebná v dnešním panikou zasaženém světě.
   Moc děkuji:-)
   Dana Bublíková

 1. Děkujeme Gábi, je to vystihující ,nádherně podané slovy mířící k podstatě a zároveň i uklidňující s návodem jak tuto dobu překonat ve zdraví .L.

 2. Gábi moc děkuji, napasané krásně a v pravý čas, včera mě to začalo zasahovat mnohem víc než bych si přála.
  Jarka

 3. Milé i vecné, v rôznych súvislostiach i praktické – to všetko v pár dobrých vetách.
  Ďakujem, Vladimír

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *